Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Poznań

Straciłeś dane?

Spokojnie, odzyskamy utracone dane zapisane na dyskach HDD, kartach SD i macierzach RAID.

straciłem dane

350

Zadowolonych klientów

19

Lat doświadczenia

Doświadczenie

Działamy od 2000 roku. Posiadamy duże doświadczenie w odzyskiwaniu danych. Nasi serwisanci to doświadczeni fachowcy w swojej dziedzinie.

Prywatność

Nie jesteśmy zainteresowani zawartością i gwarantujemy poufność powierzonych nam nośników danych.

Ochrona

Pomożemy zabezpieczyć Twoje dane w celu uniknięcia ich utraty po awarii.

Bezpłatna analiza

Dokonamy bezpłatnej analizy, ustalając problem i koszt jego naprawy.

O NAS

Od wielu lat zajmujemy się odzyskiwaniem danych. Odzyskaliśmy już setki bezcennych terabajtów danych. Wierzymy, że dzięki zdobytemu doświadczeniu i profesjonalnemu sprzętowi i Twoje dane uda nam przywrócić.

szczegóły

Nie trać głowy dla utraconych danych

Outsourcing IT w Poznaniu

Poznań to jedno z dynamiczniej rozwijających się miast w Polsce. Pod dostatkiem tutaj firm cieszących się nieposzlakowaną opinią, które mogłyby wybić się na tle konkurencji, ale by tak się stało, muszą zacząć korzystać z innowacyjnych rozwiązań. Jak wiadomo, nowoczesne firmy mają wysokiej jakości sprzęt komputerowy, który ułatwia codzienną pracę i funkcjonowanie firmy. Niestety dla wielu firm z Poznania zakup takiego sprzętu to już ogromny wydatek, a co dopiero jego utrzymanie w jak najlepszym stanie. Co w takim przypadku robić? Rezygnować z dobrej jakości sprzętu, który ułatwi pracę zespołowi, czy może szukać rozwiązań, które zapewnią wsparcie profesjonalistów od sprzętu komputerowego? Zdecydowanie to drugie i w tym może okazać się pomocna usługa zwana outsourcingiem IT.

Outsourcing IT – co to takiego?

Outsourcing IT to pojęcie, które pojawia się coraz częściej w tematyce wysokiej jakości sprzętu komputerowego. Czym dokładnie jest? Jak wiadomo, IT, oznacza technologię informacyjną, a outsourcing to powierzanie zadań firmom z zewnątrz, składając te dwa człony, otrzymujemy powierzenie zadań informatycznych specjalistom od IT spoza firmy.

Outsourcing IT – na jakie usługi możemy liczyć?

Outsourcing IT Poznań to usługa, na którą składa się wiele różnego typu zadań. Na co dokładnie możemy liczyć, decydując się na informatyczną obsługę firmy? Przede wszystkim na usługi związane z całym sprzętem komputerowym oraz wszelkimi zagadnieniami informatycznymi. Oddelegowując zadania do specjalistów, możemy liczyć na wsparcie wtedy, gdy dysk firmowy ulegnie zniszczeniu, w szczególności, gdy grozi nam utrata danych klientów, ważnych plików i dokumentów firmowych, a więc najprościej mówiąc, gdy potrzebne jest odzyskiwanie danych z uszkodzonego dysku poznań. To specjaliści od IT pomogą wtedy, gdy potrzebne będzie odzyskiwanie danych z macierzy, odzyskiwanie danych z urządzeń przenośnych, jak również odzyskiwanie danych z komputera poznań. Do szerokiego zakresu zadań, jakich są w stanie podjąć się specjaliści od outsourcingu IT, zaliczyć można także aktualizację oprogramowania, usuwanie szkodliwych oprogramowań, tworzenie stron internetowych, monitorowanie systemu, serwisowanie samego sprzętu oraz tworzenie kopii zapasowych, więc nawet jeśli odzyskiwanie danych z dysku poznań nie będzie możliwe, dane będzie można szybko przywrócić z kopii.

Outsourcing IT – dla kogo takie rozwiązanie?

Przede wszystkim outsourcing IT to rozwiązanie dla tych, którzy mają wysokiej jakości sprzęt komputerowy i potrzebują fachowego wsparcia w trudnych sytuacjach. Awarii uległ dysk i potrzebne jest odzyskiwanie danych Poznań Grunwaldzka? A może po prostu potrzeba kogoś, kto na bieżąco będzie sprawdzał system i gdy zajdzie potrzeba, to zaoferuje odzyskiwanie danych poznań tanio? Prawda jest taka, że informatyczna obsługa firm skierowana jest do strefy biznesu, więc w pierwszej kolejności o takim rozwiązaniu powinni pomyśleć przedsiębiorcy oraz osoby prowadzące korporacje. Jak wiadomo, również w średniej wielkości i mniejszych firmach, sprzęt komputerowy może się zużywać, co oznacza, że tutaj także może być potrzebne serwisowanie lub odzyskiwanie danych RAID, więc outsourcing to dla nich bardzo dobra opcja. Nie sposób także zapomnieć o właścicielach jednoosobowych działalności gospodarczych, czy sklepach internetowych, gdzie dobry sprzęt komputerowy to podstawa. W takich przypadkach tworzenie działu IT nie ma sensu, ale nawiązanie stałej współpracy z kimś, kto będzie czuwał nad bezpieczeństwem i w razie konieczności zrealizuje odzyskiwanie danych z dysku twardego poznań, już jest uzasadnione. Niektórzy pewnie pomyślą, po outsourcing IT? Serwis Komputerowy Poznań przecież też istnieje, oferuje dobrej jakości usługi, ale pamiętajmy, że to najlepsi specjaliści działają na szerszą skalę i obsługują strefę biznesu, a serwisy komputerowe są dla klientów indywidualnych.

Outsourcing IT – wady i zalety

Zdążyliśmy już poznać, co jest nam w stanie zaoferować outsourcing IT, a jak wygląda kwestia jego mocnych i słabych stron? Co przemawia na korzyść takiego rozwiązania, a co nie? Do największych zalet z pewnością można zaliczyć dostęp do najlepszych specjalistów z branży IT i to będziemy powtarzać bez końca, żaden tradycyjny serwis nie zaoferuje nam tak wysokiej jakości usług, jak firma outsourcingowa, co w praktyce oznacza, łatwe odzyskiwanie danych poznań, szybkie aktualizacje, sprawny sprzęt i firmę działającą zawsze na 100%. Outsourcing pozwala też skupić się na głównej dziedzinie firmy, na zarabianiu pieniędzy i generuje oszczędności. Pracownicy zawsze mają też zapewniony dobre warunki do pracy, a to na dłuższą metę przekłada się też na efektywność oraz zyski. Jeśli chodzi o wady, to niestety też coś się znajdzie – wpuszczamy do firmy kogoś z zewnątrz, kogo nie znamy, a otrzyma dostęp do ważnych danych. Dlatego musimy przyłożyć większą wagę do tego, komu powierzamy dział IT.

Informatyczna Obsługa Firm Poznań – czy warto?

Czy warto stawiać na informatyczną obsługę firmy w Poznaniu? To pytanie, które zadaje sobie z pewnością wielu przedsiębiorców oraz właścicieli mniejszej wielkości firm. Na pewno warto wziąć pod uwagę wszystkie wady i zalety takiego rozwiązania, swój budżet oraz fakt, że tylko firma, która inwestuje w rozwój sprzętu komputerowego, jest w stanie wybić się spośród konkurencji. Jednak, jak już wspomnieliśmy, sam sprzęt nie wystarczy, potrzeba jeszcze ludzi, którzy będą go sprawdzać, serwisować, udoskonalać, a czasami też wykonają odzyskiwanie danych z macierzy RAID, czy odzyskanie utraconych danych poznań. W takich przypadkach mamy dwie możliwości, stworzymy swój dział IT lub nawiążemy współpracę z firmą z zewnątrz. Informatyczna Obsługa Firm Poznań z zewnątrz wydaje się lepszą opcją, ponieważ zapewnia dostęp do specjalistów i po bardzo atrakcyjnych stawkach. Czy więc warto? Informatyczna Obsługa Firm to jedyne słuszne rozwiązanie, które powinien rozważyć każdy przedsiębiorca oraz właściciel firmy z Poznania, oraz okolic.